सेभेन स्टार युवा क्लव बेलभरिया लाई ३–० ले हराउँदै देशभक्त युवा क्लब विजयी सुरुवात

ब्ुटवल, ६ पुस । दोस्रो जन ज्योतीकप नकआउट फुटबल प्रतियोगिता आजबाट सुरु भएको छ । जनज्योती क्लबको आयोजनामा तिलोत्तमा नगरपालिका वडा नं. ४ स्थित डिङ्गरनगरको जनज्योती खेल मैदानमा सुरु भएको उद्घाटन खेलमा देशभक्त युवा क्लब मगरमुडा नवलपरासी विजयी भएको छ । सेभेन स्टार युवा क्लव बेलभरिया लाई ३–० ले हराउँदै देशभक्तले विजयी सुरुवात गरेको हो ।

देशभक्तका लागि ५४ मिनेटमा विनोद केवट, ५९ मिनेटमा सुरज चौधरीले पनोल्टी मार्फत र अर्को गोल ६४ मिनेटमा अर्जुन क्षेत्री गरे । सेभन स्टारले केही सुनौलो मौका पाएपनि गोल गर्नबाट चुक्यो । प्रतियोगिताको म्यान अफदी म्याच देशभक्तका क्याप्टेन चुरामणी चौधरी भए ।
खेल सुरु हुनु अघि प्रतियोगिताको तिलोत्तमा नगरपालिकाका नगरप्रमुख बासुदेव घिमिरेले उद्घाटन गरेका थिए । सो अवसरमा बोल्दै उनले नगरपालिकाले खेलकुद विकासका लागि विभिन्न योजनाहरु बनाएको भन्दै नगरपालिकालाई खेलकुद हव बनाईने बताए । पहिलो चरणमा खेल मैदानको व्यवस्थापन तथा पुर्वधारमा नगरपालिकाले लगानी गर्न लागेको बताए ।
प्रतियोगिताको उपाधि विजेताले नगद १ लाख २५ हजार ५ सय ५५, कप, मेडल, प्रमाणपत्र तथा उपविजेताले नगद ६५ हजार ५ सय ५५, कप, मेडल, प्रमाणपत्र बाट पुरस्कृत गरिने क्लबका अध्यक्ष मित्रलाल न्यौपानेले बताए । यसैगरि प्रतियोगितामा म्यान अफदी म्याच, वेष्ट प्लेयर, हाई स्कोरर, बेष्ट गोलकिपर, वेष्ट डिफेन्डरलाई समेत नगद, कप, मेडल र प्रमाणपत्रबाट पुरस्कृत गरिने छ । सेमीफाईनल पुग्ने दुई टिमलाई नगद १५ हजारका दरले पुरस्कृत गरिनेछ । जिल्लामा रहेका विभिन्न १६ टिमले उपाधिका लागि प्रतिस्प्रर्धा गर्ने खेल संयोजक जहर सिह रानाले बताए ।
प्रतियोगिता अन्तर्गत भोली भैरव स्पोर्टस क्लव नवलपरासी र सुनौलो संगम युवा क्लव बुटवल ११ का बीच खेल हुनेछ ।

भर्खरै प्रकाशित

स्वतन्त्र पत्रकार संघ नेपाल रुपन्देहीको अध्यक्षमा अनिल पहाडि निर्वाचित

बुटवल, ५ माघ । स्वतन्त्र पत्रकार संघ नेपाल रुपन्देहीको तेस्रो जिल्ला अधिबेशनबाट अध्यक्षमा अनिल पहाडि निर्वाचित भएका छन् । बुटवलमा भएको अधिबेशनबाट उपाध्यक्षमा चक्रमणी डुम्रे,…

रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न

बुटवल, ५ माघ । समाबेशी टोल विकास संस्था बुटवल ९ को आयोजनमा रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । रगतको अभाव हुन नदिन संस्थाले रक्तदान कार्यक्रमको…

मोतिपुरमा बन्न लागेको मोतिपूर औद्योगिक क्षेत्रप्रति स्थानीयको विरोध

बुटवल, माघ १२ । सरकारले मोतिपुरमा बन्न लागेको मोतिपूर औद्योगिक क्षेत्रले आफूहरूलाई विस्थापित गर्ने भन्दै त्यसको स्थानीयले विरोध गरेका छन् । १० वर्ष अगाडि आफूहरूसँग…

सरकार भुमिहिन अब्यवस्थीत र सुकुम्वासीका समस्याको स्थायी समाधानमा लागेको छ…

बुटवल, ५ माघ । भुमि ब्यवस्था, सहकारी तथा गरिवी निवारण मन्त्री पद्मा अर्यालले सरकार भुमिहिन अब्यवस्थीत र सुकुम्वासीका समस्याको स्थायी समाधानमा लागेको बताएकी छन् ।…

नवलपरासीमा दुई दिन भित्र चिनि मिल संचालन गर्न कृषक समितिको…

सहबान अन्सारी नवलपरासी, माघ ५। नवलपरासी बर्दघाट सुस्ता पश्चिम उखु क्रसिगं समय करिब दुई महिना बितिसक्दा पनि अहिले सम्म मिल संचालनमा आऊन सकेकै छैन ।…