जनज्योति मा.वि ले सप्ताह व्यापी स्वर्ण महोत्सव समारोह गर्ने

बुटवल, २७ पुस । तिलोत्तमा वडा नं. ४ मा रहेको जनज्योति माध्यमिक विद्यालयले सप्ताह व्यापी स्वर्ण महोत्सव समारोह गर्ने भएको छ । आज पत्रकार सम्मेलनको आयोजना गरी साताव्यापी रुपमा स्वर्ण महोत्सव गर्ने बताएको हो ।

विद्यालय व्यवस्थापन समितिका अध्यक्ष मानकाजी श्रेष्ठले माघ ७ गते मुल समारोह गर्ने गरी साताव्यापी रुपमा स्वर्ण महोत्सव गर्न लागिएको बताए । स्वर्ण महोत्सवको अवसरमा पुस २९,३० र माघ १ गते जिल्ला स्तरिय छात्र भलिबल प्रतियोगिता, माघ १ गते प्रभातफेरी, २ गते आन्तारिक सांस्कृतिक कार्यक्रम, ३ गते महिला अभिभावक कुर्ची दौडे, पुरुष अभिभावक बोरा दौड हुने उनले बताए । त्यस्तै माघ ४ गते पुर्व विद्यार्थीहरु द्वारा रक्तदान, हाजिरिजवाफ, माघ ५ गते अन्तरमावि लोकनृत्य प्रतियोगिता र ७ गते मुल समारोह हुने उनले बताए ।

मुल समारोहको प्रदेश नं. ५ का मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेलले उद्घाटन गर्ने कार्यक्रम रहेको छ । विद्यालयका प्राचार्य रघुनाथ पोखरेलले स्वर्ण महोत्सव सम्पन्न गर्न ८ लाख रुपैया सम्म खर्च हुने बताए । स्वर्ण महोत्सवको अवसरमा स्मारिका विमोचन, भवनको उद्घाटन, सम्मान लगाएका कार्यक्रमहरु राखिएको छ ।

पत्रकार सम्मेलनमा तिलोत्तमा वडा नंं ४ का अध्यक्ष दिवाकर ढकाल, स्वर्ण महोत्सवका आर्थिक संयोजक देव प्रकास गुरुङ, विद्यालय सल्लाहकार समितिका बेल प्रसाद शर्मा, जनज्योति क्लवका अध्यक्ष मित्रलाल न्यौपाने, शिक्षक विष्णु प्रसाद न्यौपाने लगाएतले बोलेका थिए ।

भर्खरै प्रकाशित

स्वतन्त्र पत्रकार संघ नेपाल रुपन्देहीको अध्यक्षमा अनिल पहाडि निर्वाचित

बुटवल, ५ माघ । स्वतन्त्र पत्रकार संघ नेपाल रुपन्देहीको तेस्रो जिल्ला अधिबेशनबाट अध्यक्षमा अनिल पहाडि निर्वाचित भएका छन् । बुटवलमा भएको अधिबेशनबाट उपाध्यक्षमा चक्रमणी डुम्रे,…

रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न

बुटवल, ५ माघ । समाबेशी टोल विकास संस्था बुटवल ९ को आयोजनमा रक्तदान कार्यक्रम सम्पन्न भएको छ । रगतको अभाव हुन नदिन संस्थाले रक्तदान कार्यक्रमको…

मोतिपुरमा बन्न लागेको मोतिपूर औद्योगिक क्षेत्रप्रति स्थानीयको विरोध

बुटवल, माघ १२ । सरकारले मोतिपुरमा बन्न लागेको मोतिपूर औद्योगिक क्षेत्रले आफूहरूलाई विस्थापित गर्ने भन्दै त्यसको स्थानीयले विरोध गरेका छन् । १० वर्ष अगाडि आफूहरूसँग…

सरकार भुमिहिन अब्यवस्थीत र सुकुम्वासीका समस्याको स्थायी समाधानमा लागेको छ…

बुटवल, ५ माघ । भुमि ब्यवस्था, सहकारी तथा गरिवी निवारण मन्त्री पद्मा अर्यालले सरकार भुमिहिन अब्यवस्थीत र सुकुम्वासीका समस्याको स्थायी समाधानमा लागेको बताएकी छन् ।…

नवलपरासीमा दुई दिन भित्र चिनि मिल संचालन गर्न कृषक समितिको…

सहबान अन्सारी नवलपरासी, माघ ५। नवलपरासी बर्दघाट सुस्ता पश्चिम उखु क्रसिगं समय करिब दुई महिना बितिसक्दा पनि अहिले सम्म मिल संचालनमा आऊन सकेकै छैन ।…