राष्ट्रिय स्तरको ह्वीलचियर बास्केटवल प्रतियोगीता हुने

बुटवल, २७ माघ । बुटवलमा पहिलो पटक राष्ट्रिय स्तरको ह्वीलचियर बास्केटवल प्रतियोगीता हुने भएको छ । बुटवल लायन्स क्लव अफ बुटवल सयपत्रीले नेपाल स्पाइनल कर्ड इन्जरी खेलकुद संघको सहकार्य अपांङ्गता भएका व्यक्तिको खेलकूदको प्रतिभालाई उजागर गर्नको लागि बुटवलमा ह्वील चियर बास्केटवल प्रतियोगीता आयोजना गर्न लागेको हो ।

प्रतियोगीताको विषयमा आईतबार बुटवलमा पत्रकार सम्मेलनको गरी यहि फागुन २४ र २५ गते बुटवलमा उक्त प्रतियोगीता आयोजना गर्न लागिएको जानकारी दिएको हो । लायन्स क्लव अफ बुटवल सयपत्रीका अध्यक्ष रोशनी पाण्डेले समाजमा अपांङ्गता भएका व्यक्तिहरुमा रहेको क्षमतालाई देखाउन, उनीहरुमा रहेको हिनताबोध हटाउन प्रतियोगिताको आयोजना गरिएको बताईन ।
बुटवल देवीनगरमा रहेको भुपु सैनिक क्लव देवीनगर बुटवल रुपन्देही को प्राड्डणमा हुने प्रतियोगीतामा नेपालभर बाट १ सय भन्दा बढि ह्वीलचियर बास्केटवल प्रतियोगीहरु सहभागी हुने छन् । प्रतियोगीतामा ७ वटा प्रदेश बाट प्रदेश स्तरिय खेलाडीहरुको साथै ४ वटा छुट्टै महिला खेलाडी टिमको पनि सहभागीता हुने कार्यक्रम संयोजक एली क्षेत्री जानकारी दिईन ।
प्रतियोगितामा प्रथम हुने महिला र पुरुष दुबै टिमलाई नगद २५ हजार, द्धितिय टिमलाई २० हजार र तृतिय टिमलाई १५ हजार रुपैयाँ प्राप्त गर्नेछन् । कार्यक्रमा लायन्स क्लव अफ बुटवल सयपत्रीकी पुर्व सचिव कमला कुँवर बस्नेतको सञ्चालन तथा कल्पना सिवाकोटीको स्वागतमा भएको थियो ।

भर्खरै प्रकाशित

टिप्परको ठक्कर बाट मोटरसाइकल चलाक घाइते

बुटवल, ३ फागुन । तिलोत्तमा टिप्परले मोटरसाईकल लाई ठक्कर दिदा दुई जना घाईते भएका छन् । तिलोत्तमा नगरपालिका वडा नं. ५ क्रिमसन अस्पताल अगाडि भैरहवा…

मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेलले पदभार ग्रहण गरेको एक बर्ष पुरा

बुटवल, ३ फागुन । प्रदेश नं. ५ का मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेलले पदभार ग्रहण गरेको एक बर्ष पुगेको छ । गत फागुन ३ गते मुख्यमन्त्रीको पदभार…

नेपाल बनेन भनेर चिन्ता नगर्नुहोस : मुख्यमन्त्री पोखरेल

प्रदेश नम्बर पांचका मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेलले नेपाल बनेन भनेर चिन्ता नर्गन आग्रह गरेका छन् । प्रदेश नम्बर पांचको स्थापना दिवसको अवसरमा आयोजित समारोलाई सम्बोधन गर्दै…

प्रदेश नं ५ स्थापना दिवस १८ तस्विरमा हेर्नुहोस

प्रदेश नं ५ स्थापना दिवस अाज बिभिन्न कार्यक्रम गरी मनाईएको छ । बुटवल मण्डपमा अायोजित मुल समारोहमा प्रदेश प्रमुख उमाकान्त झा, मुख्यमन्त्री शंकर पोखरेल, सभामुख,…

नवलपुरमा युवा उत्सब को आयोजना हुदै

सदिक्षा गैरे फाल्गुन २ । युबा हक हित र अधिकारका पक्षमा कृयाशिल नवलपुरका युबाहरु को आयोजनामा नवलपुरमा युबा उत्सब २०७५ को आयोजना हुँदै छ । युबाहरुमा…